EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

BEEO Propolis, Türkiyeyi İngiltere’de temsil etti

BEEO Propolis, İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenen Avrupanın en büyük doğal veganik ürünler fuarı olan Natural & Organic Products Europe’a katıldı

Eklenme:24.04.2019 / 11:38          Güncelleme:24.04.2019 / 11:38

İSTANBUL (AA) - BEEO Propolis, İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenen Avrupanın en büyük doğal veganik ürünler fuarı olan Natural & Organic Products Europe’a katıldı.

BEEO Propolis açıklamasına göre, 7-8 Nisanda İngilterenin Londra kentinde düzenlenen Natural&Organic Products, Excel Londra’da binlerce kişiyi ağırladı.

BEEO Propolis de, yurt dışında ürünlerini tüketicileriyle buluşturduğu BEE&YOU markası ile fuara katılım gösterdi. Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiği Sözleşmeli Arıcılık Modeli ile ürettiği propolis, arı sütü, polen, arı ekmeği, ham bal ve inovatif katma değerli karışım ürünlerini, yurt dışındaki tüketicilerine sundu.

BEE’O Propolis Genel Müdürü Gıda Yüksek Mühendisi Propolis Uzmanı Aslı Elif Tanuğur Samancı, bu yıl ikinci kez katıldıkları bu fuarın ürünlerin binlerce kişiye ulaştığı çok önemli bir fuar olma niteliği taşıdığını belirtti.

Kendileri için uluslararası fuar katılımlarının hem tüketicilerle doğrudan temas hem de uluslararası arenada Türkiyeyi temsil etme adına son derece önemli olduğunu aktaran Samancı, Çalışmalarımıza bu doğrultuda devam ediyoruz. Bugün geldiğimiz noktada, ürünlerimizi ülkemizdeki eczanelerde, perakende satış noktalarında ve online satış kanallarında herkese ulaştırıyoruz; aynı zamanda 13 farklı ülkeye ihraç ediyoruz. Amacımız, ülkemizdeki tarımsal üretime ve ekonomik kalkınmaya katkıda bulunmak ve Anadolu propolisini bir dünya markası haline getirmek” şeklinde konuştu. ifadelerini kullandı.

BEE&YOU markası ile ürünlerini Amerika’da Amazon, CVS, Wallmart, E-bay’de ve 3500 perakende satış noktasında satışa sunan BEE’O Propolis, ayrıca Kore, Almanya, Hollanda, Belçika, İsveç, İngiltere, Avusturya, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Kıbrıs, Suudi Arabistan ve Pakistana da ürünlerini ihraç ediyor.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber