EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Kalemimi Ver Geleceğimi Yazayım Projesi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Öğrenci Kulübünün (OREM) Kalemimi Ver Geleceğimi Yazayım adlı projesi kapsamında, Kütahyanın Emet ilçesine bağlı Örencik köyündeki okulda etkinlik düzenlendi

Eklenme:25.04.2019 / 15:23          Güncelleme:25.04.2019 / 15:23

KÜTAHYA (AA) - İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Öğrenci Kulübünün (OREM) Kalemimi Ver Geleceğimi Yazayım adlı projesi kapsamında, Kütahyanın Emet ilçesine bağlı Örencik köyündeki okulda etkinlik düzenlendi.

Etkinlik kapsamında köydeki okuldaki öğrencilere hazırlanan hediye paketleri proje gönüllerince dağıtılırken, kurulan atölyede ise öğrencilerle kağıt üretimi yapıldı.

Proje koordinatörü Öğretim Üyesi Dr. Öznur Özden, AA muhabirine yaptığı açıklamada,EM olarak Kalemimi Ver Geleceğimi Yazayım isimli sosyal sorumluluk projesini 10 yıl önce başlattıklarını hatırlattı.

Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle her yıl seçilen köy okullarında öğrencilerle buluştuklarını anlatan Özden, şöyle konuştu:

Projenin ana teması doğrultusunda öncelikle seçilen okul öğrencileri için kırtasiye ağırlıklı hediye paketleri hazırladık. Ayrıca okulların idarelerinin istekleri doğrultusunda okul için gerekli ihtiyaçları karşılamaya çalıştık. Bu yıl 10uncu etkinliğimiz ve 2019 yılı için Kütahyayı seçtik. Ayrıca projemize destek vermek isteyen Kütahyadaki bir kağıt fabrikası tarafından okula çeşitli kağıt ürünleri iletilecek. Tespit ettiğimiz öğrenci ihtiyaçları da daha sonraki günlerde okullarımıza ulaştırılacak.

Emet Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre de projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber