EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Vakıf Katılımdan ihracatçı firmalara destek

Vakıf Katılım, reel sektörün ihtiyaçlarını göz önüne alarak ihracat yapan müşterilerini desteklemek amacıyla çok uygun karanlarına sahip yeni bir destek paketi hazırladı

Eklenme:16.05.2019 / 07:42          Güncelleme:16.05.2019 / 07:42

İSTANBUL(AA) - Vakıf Katılım, reel sektörün ihtiyaçlarını göz önüne alarak ihracat yapan müşterilerini desteklemek amacıyla çok uygun karanlarına sahip yeni bir destek paketi hazırladı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Vakıf Katılım, Türkiye’nin artan dış ticaret hacmine destek vermeye devam ediyor.

Vakıf Katılım, reel sektörün ihtiyaçlarını göz önüne alarak ihracat yapan müşterilerine avantajlı kâranları ile yeni bir destek paketi hazırladı.

15 Mayıs-30 Eylül 2019 arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, ihracatçı firmalar, dolar cinsinden yüzde 0,32, avro cinsinden de yüzde 0,25ten başlayan birbirinden cazip aylık karanlarından faydalanabilecek.

Vakıf Katılım, ihracatçı firmalara 6 aya varan ödemesiz dönem imkânıyla birlikte toplamda 30 ay vadeli, 500 bin dolar ve 500 bin avroya kadar finansman desteği sağlayacak.

Vakıf Katılım’ın KOBİ, ticari ve kurumsal müşterilerine sunacağı paketten faydalanmak için başvuru yapacakların Dış Ticaret Paketi’ni satın almaları yeterli olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, ihracatçı firmaların dış ticarette rekabet güçlerini artırmak amacıyla yeni bir destek paketi hazırladıklarını belirterek, Bu kampanyamızla, ihracat finansmanında maliyetimize yakınanlarda bir finansman imkânı sağlamış olacağız. ifadesini kullandı.

Bugüne kadar ülke ihracatının gelişimi için birçok projeye imza attıklarını aktaran Göktaş, şunları kaydetti:

Ülkemizin ekonomik faaliyetlerinin canlanmasına, istihdam, üretim ve karlılığının artmasına önemli katkılar sağlayan ihracatın gelişimi ve daha da canlanması için üzerimize düşen görevi büyük bir sorumlulukla yerine getirmeye gayret ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de ülkemizin makroekonomik dengelerinin gelişime katkı sağlamayı sürdüreceğiz.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber