EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

VakıfBank, 8inci özel bankacılık şubesini Antalyada açtı

VakıfBank, 8inci özel bankacılık şubesini Antalyada açtı

Eklenme:16.05.2019 / 08:43          Güncelleme:16.05.2019 / 08:43

İSTANBUL (AA) - VakıfBank, 8inci özel bankacılık şubesini Antalyada açtı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, VakıfBank, Kişiye Özel Yaklaşım anlayışıyla geliştirdiği özel bankacılık şubeleriyle müşteri memnuniyetini artırmaya devam ediyor. Bu yaklaşımla 8inci özel bankacılık şubesi, Türkiye’nin en önemli marka şehirlerinden Antalya’da açıldı.

Antalya Şirinyalıda yer alan VakıfBank Antalya Özel Bankacılık şubesinin açılışına VakıfBank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan ve bankanın üst düzey yöneticileri de katıldı.

VakıfBank Antalya Özel Bankacılık şubesi, mevduatı 500 bin lira ve üzeri olan üst gelir grubu müşterilere hizmet verecek.


- Müşteri sayısı yüzde 57 arttı


Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, özel bankacılık şubeleriyle hizmet kalitesini yükselttiklerini belirterek, şunları kaydetti:

Üst gelir grubu, tüm klasik bankacılık ihtiyaçlarının yanı sıra parametrelerini kendilerinin belirlediği özel yatırım danışmanlığı ve yönetimi hizmeti de almak istiyor. VakıfBank olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni ürün ve hizmetleri uygulamaya alıyor, özellikle dijital kanallardan müşteri taleplerini karşılayarak kolay erişilebilen, hızlı ve kusursuz hizmet sunan bir banka olmayı hedefliyoruz. Bu yaklaşımımız çerçevesinde geliştirdiğimiz VakıfBank Özel Bankacılık şubeleriyle hem müşterilerimize karlı yatırım yapma imkanı tanıyoruz hem de bankamızın karlılığını artırıyoruz.

Özcan, VakıfBank Özel Bankacılık şubelerinde verilen hizmetlere ilişkin, 2018 yılında hedef müşteri gruplarına yönelik etkin çalışmalar ile müşteri sayımızı 2017 sonuna göre yaklaşık yüzde 57 artırdık. VakıfBank Özel Bankacılık operasyonumuz, toplam varlığı 500 bin TL ve üzeri olan müşterilere 3ü İstanbul’da, diğerleri Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’da olmak üzere, özel tasarlanmış şubeleriyle hizmet veriyor. Antalya ile 8 şubeye ulaşmış olduk. ifadelerini kullandı.

Büyüme politikalarını potansiyel müşteri kazanımı ve müşteri memnuniyeti ekseninde değerlendirdiklerini belirten Özcan, şunları kaydetti:

VakıfBank Özel Bankacılık birimimiz, 2018 yılında varlık büyüklüğünü 2017 sonuna göre yaklaşık yüzde 45anında artırdı. VakıfBank Özel Bankacılık şubelerimizde opsiyon, swap gibi her türlü türev ürünlerin alım satımına yönelik ileri düzeyde uzmanlık gereken hizmetleri sunuyoruz. Getirisi ve riski farklı olan her türlü yurt içi ve yurt dışı sermaye piyasası enstrümanları, sabit-değişken getirili devlet ve özel sektör menkul kıymetleri, yapılandırılmış mevduat ürünleri, yurt içi/dışı hisse senetleri alım-satımı, özel fonlar gibi ürün ve hizmetlerin yanı sıra günlük hayatı kolaylaştıran müşterilerimize hizmet sunuyoruz.


- Üst segmentteki müşterilerimizin ihtiyacı olan yatırım hizmetleri karşılanacak


Mehmet Emin Özcan, Antalyanın turizmin öncülüğünde yükselen bir marka şehir olduğun aktararak, 2019 yılında 19 milyon turistin beklendiği Antalya, pek çok özelliğiyle Türkiye’nin doğrudan dünyaya açılan penceresi olarak görülüyor. VakıfBank Antalya Özel Bankacılık şubesiyle üst segmentteki müşterilerimizin ihtiyacı olan yatırım hizmetleri karşılanacak. ifadelerini kullandı.

Özcan, sadece özel bankacılık müşterilerine özel VakıfBank Private Kredi Kartı da müşterilerinin kullanımına sunduklarını belirterek, 2018 yılında Özel Bankacılık müşterilerine özel VakıfBank Private Kredi Kartı, VakıfBank Private Bankomat Kartı ve VakıfBank Özel Bankacılık Yat Kredisi ürünü hizmete sunduk. VakıfBank Private Kredi Kartı ile kart sahiplerine, puanlarının 4 katı değerinde uçak bileti alma imkanı, yurt dışı harcamalarında özel indirimler, ücretsiz lounge hizmeti ve kiralık kasa hizmetlerinde yüzde 50 indirim gibi ayrıcalıklı hizmetler veriyoruz. VakıfBank Özel Bankacılık Yat Kredisi ile de müşterilerimizin sıfır ya da ikinci el yat alımları için finansman sağlıyoruz. değerlendirmesinde bulundu.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber