EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

MediaMarkt Startup Challenge19 başvuruları başladı

MediaMarkt Türkiye tarafından, Tekzen kurumsaltaklığıyla gerçekleştirilen girişim projesi MediaMarkt Startup Challenge19 için başvurular alınmaya başlandı

Eklenme:16.05.2019 / 08:47          Güncelleme:16.05.2019 / 08:47

İSTANBUL (AA) - MediaMarkt Türkiye tarafından, Tekzen kurumsaltaklığıyla gerçekleştirilen girişim projesi MediaMarkt Startup Challenge19 için başvurular alınmaya başlandı.

MediaMarkt Türkiyeden yapılan açıklamaya göre, geçen yıl Türkiyede ilki gerçekleştirilen MediaMarkt Startup Challenge projesinin ikinci dönemi için başvurular başladı.

Perakende dünyasında, inovatif değişikliklerle fark yaratan ve dönüştüren uygulamaları hayata geçirmeyi amaçlayan proje kapsamında startuplar, 10 Hazirana kadar başvurularını yapabilecek.

Dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen ve bu bağlamda perakende sektörüne yönelik çözümler geliştiren projelerin ödüllendirileceği etkinlik için başvurular, mediamarktstartupchallenge.com adresinden yapılabilecek.

İstenilen kriterlere uygun 10 proje, 25 Haziranda düzenlenecek MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde uzman jüriye sunumunu yapacak.


- Bu yıl Yunanistandan da başvuru alınacak


MediaMarkt Startup Challenge, perakende satış teknolojileri, satış sonrası teknolojiler ve kurumsal dijitalleşme süreçleri gibi perakendeye yönelik 3 ana başlığa odaklanırken bu yıl başvurular, MediaMarktSaturn Grup İcra Kurulu Üyesi ve MediaMarkt Türkiye ve Yunanistan İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırımın yönetim bölgesi Yunanistana da açık olacak.

MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde ilk üçe giren projeler ödüllendirilecek.

Birinci olan proje, Münihte gerçekleşecek Retailtech Hub Programına katılmanın yanı sıra girişimciler için kurumsaltaklıklar sunan hızlandırma programına ve Silikon Vadisinin aktif yatırımcıları arasında yer alan Plug Playin girişimci ağına dahil olma fırsatı yakalayacak.

İkinci olan proje ise MediaMarkt ve Tekzenin Türkiyedeki mağazalarında pilot uygulama fırsatı ve Kategori Mağazacılığı Derneğine çözümlerini sunma hakkı elde edecek. Etkinlik kapsamında üçüncü olacak proje ise yine MediaMarkt ve Tekzenin Türkiyedeki mağazalarında pilot uygulama imkanına sahip olacak.

Ayrıca her üç proje, 1 Ekimde İstanbulda gerçekleşecek Perakende Teknolojileri Konferansında çözümünü tanıtabilecek.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber