EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Turkcell Akıllı Faks ile 10 milyondan fazla faks gönderildi

Turkcellin, şirketlere uçtan uca dijital çözüm hedefi doğrultusunda sunduğu Akıllı Faks ile bugüne kadar 10 milyondan fazla faks gönderildi

Eklenme:16.05.2019 / 11:19          Güncelleme:16.05.2019 / 11:19

İSTANBUL (AA) - Turkcellin, şirketlere uçtan uca dijital çözüm hedefi doğrultusunda sunduğu Akıllı Faks ile bugüne kadar 10 milyondan fazla faks gönderildi.

Turkcellden yapılan açıklamaya göre, KOBİler başta olmak üzere bireysel ve kurumsal müşterilerin pek çok işlemde, ihtiyaç duyduğu faks uygulaması, artık Akıllı Faks ile cepten ve webden sağlanıyor.

Gönderimleri dijitaltama aktaran Turkcell Akıllı Faks, ofisleri de cepe taşıyor. Faks alıp göndermek için şirkete gitme zorunluluğutadan kalkerken, gelen fakslar her yerden görülebiliyor ve her an faks çekilebiliyor.

Turkcell hat sahibi olan tüm kullanıcılar, Akıllı Faks uygulamasından ya da Bip’ten faks gönderebiliyor.

Superonline kurumsal müşterileri ise daha gelişmiş özellikler ile tüm faks numaralarını tek platformdan takip edip arşivleyebiliyor.


- Kağıt tasarrufu sağlanıyor


Büyük ilgi gören Akıllı Faks uygulamasıyla bugüne kadar 10 milyonun üzerinde gönderim gerçekleşti. Cepten gönderilen 10 milyon faks üst üste konulduğunda Avrupanın en yüksek binası olan Sapphirein uzunluğuna erişiyor. Yan yana konulduğunda ise 848 futbol sahası kadar yer kaplıyor.

Akıllı Faks hizmetiyle kullanıcılar faksları dijitaltamda arşivleyebiliyor, her yerden kolayca ulaşabiliyor, çevre dostu uygulama sayesinde kağıt tasarrufu sağlanıyor.

Faks cihazı alımı ya da bakımına, toner, kartuş, kağıt gibi malzemelere bütçe ayırmaya da gerek kalmıyor. Gelen faksların kaybolması sorunutadan kalkarken, istenmeyen kişilerin eline geçme riski de önleniyor.

Akıllı Faks ile kamu ve özel kurumlara talimat gönderilebiliyorken, dilekçe ve hukuki işlerde belge iletmek de mümkün oluyor.

Şirketler de faks numarasını Superonlinea taşıyarak ya da yeni bir numara tahsis ederek akıllı faks hizmetine ulaşabiliyor. Akıllı Faks hizmeti ERP, Muhasebe gibi yazılımlarla entegre edilebiliyor.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber