EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

KOBİ Akademisi üyelerine Proje Hazırlama Eğitimi verdi

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde oluşturulan KOBİ Akademisi tarafından üyelerine Proje Hazırlama Eğitimi verildi

Eklenme:13.06.2019 / 07:09          Güncelleme:13.06.2019 / 07:09

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde oluşturulan KOBİ Akademisi tarafından üyelerine Proje Hazırlama Eğitimi verildi.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitimde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin, devlet tarafından sağlanan destek ve hibelerden haberdar olması amacıyla Proje Hazırlama Eğitimi verdi.

Eğitimin açılışında konuşan ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Demirel, şunları kaydetti:

Günümüzde devletimiz, işletmelerin yararlanması için birçok alanda teşvik ve hibe paketleri hazırlayarak destek sağlıyor. Üyelerimizin sunulan bu imkanlardan yararlanarak işlerini büyütmesi, mevcut iştigal alanları dışında yeni iştigal alanlarına yönelmesini önemsiyoruz. Çünkü 2023 yılında Afyonkarahisar olarak ihracatımızı 1 milyar doların üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmamız için üyelerimizin de finansa kolay erişimi, eriştiği finans kaynaklarını verimli kullanarak işlerini geliştirmesi gerekiyor.

Demirel, proje hazırlama ve yazmanın özel uzmanlık gerektiren bir konu olduğunu dile getirerek, Odamızın büyüktağı olduğu Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM), proje hazırlama hakkında çok tecrübeli bir kuruluştur. ABİGEMin direktörü, bugünkü ve yarınki eğitimi verecek olan Özgür Demir’in anlattıklarını iyi not etmenizi diliyorum. Proje yazmak için ABİGEMden yararlanabileceğinizi hatırlatıyor, eğitimin güzel geçmesini temenni ediyorum. dedi.

Açılış konuşmasının ardından Afyonkarahisar ABİGEM Direktörü Özgür Demir, ABİGEM’in verdiği hizmetler, KOBİ tanımı, KOSGEB ve Kalkınma Ajansları’nın destekleri hakkında bilgi verdi.

Yarın da devam edecek eğitimin sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecek.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber