EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Hepsiburadanın Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programına ödül

E-ticaret platformu Hepsiburada’nın kadınların ekonomiye katılımını destekleyen “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programı, Communicate Magazine tarafından “En İyi Uygulama” kategorisinde Altın Ödüle layık görüldü

Eklenme:13.06.2019 / 12:09          Güncelleme:13.06.2019 / 12:09

İSTANBUL (AA) - E-ticaret platformu Hepsiburada’nın kadınların ekonomiye katılımını destekleyen “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programı, Communicate Magazine tarafından “En İyi Uygulama” kategorisinde Altın Ödüle layık görüldü.

Hepsiburada açıklamasına göre, İngiliz Communicate Magazine dergisi, Hepsiburada’nın farklı kurumsal sosyal sorumluluk programı Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü’ne, Kurumsal Katılım Ödüllerinde “En İyi Uygulama” kategorisinde altın ödül verdi.

Program, kadınlara kendi işletmelerini kurmaları için verdiği destek ve elde edilen başarılı sonuçlar sebebiyle ödüle layık bulundu. Hepsiburada ödülünü 12 Haziran’da Londra’da düzenlenen törende teslim aldı.

Kurumsal Katılım Ödülleri, 2011 yılından beri sosyal bilinci yüksek, etkin ve yenilikçi sosyal sorumluluk performansıtaya koyan firmalara veriliyor. Hepsiburadas aldığı bu prestijli ödülle, daha önce aynı ödülü kazanmış Cisco, Mastercard, Deutsche Bank, Deloitte, McDonalds, Amazon ve UBS gibi firmalar arasında yer aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Kadınlar potansiyellerini değerlendirip, ekonomiye dahil olduklarında kazanan sadece kendileri olmuyor. Aileleri, toplum ve ekonomi de kazanıyor. Kadınların güçlendirilmesi Hepsiburada olarak daima bizim önceliğimiz oldu. Bu nedenle Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programımızın yakaladığı ilerleme ve başarıdan dolayı çok mutluyuz. Bu başarının bir ödülle takdir edilmesi bizi daha Bu ödül sadece bizim değil, programa katılma cesareti gösteren binlerce harika kadının da ödülü. ifadelerini kullandı.


- 20 ayda 72 ilden 4 binden fazla kadın girişimci, programa dahil oldu


Açıklamaya göre, Hepsiburada, 2017 yılında başlattığı Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla, teknoloji ve pazarlama gücünü girişimci kadınların e-ticarette işini kurması ve büyütmesi için seferber ediyor. Programa dahil olan kadınlar, ücretsiz mağaza açma hakkı, yüzde 75’e varan indirimli komisyonanları, dijital pazarlama, e-ihracat yapma şansı, indirimli kargo, ödeme sistemlerinde yıllık ücret ve komisyon indirimi, ücretsiz eğitimler, SEO ve SEM optimizasyonları ve pazarlama ile lojistik gibi tüm süreçlerde destek alıyor.

Başladığı günden bu yana, 20 ayda 72 ilden 4 binden fazla kadın girişimci, programa dahil oldu. Bu sürede Hepsiburada ekosisteminde yer alan kadın iştağıanı 4’ten 26’ya yükseldi. Kadınlar işlerini 44 kat büyüttü.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber