EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

TEB Faktoring 7’nci kez Dünyanın En İyi İhracat Faktoring Şirketi oldu

TEB Faktoring, bu yıl 51’incisi Vietnam’da düzenlenen Factors Chain International (FCI) toplantısında 7’inci kez dünyanın En İyi İhracat Faktoring Şirketi oldu

Eklenme:20.06.2019 / 09:59          Güncelleme:20.06.2019 / 09:59

İSTANBUL (AA) - TEB Faktoring, bu yıl 51’incisi Vietnam’da düzenlenen Factors Chain International (FCI) toplantısında 7’inci kez dünyanın En İyi İhracat Faktoring Şirketi oldu.

2019 Yılı Faktoring Ödülleri’nin (2019 Factor of the Year Awards) kazananları da açıklandı. TEB Faktoring, 7’inci kez dünyanın En İyi İhracat Faktoring Şirketi seçildi.

TEB Faktoringden yapılan açıklamaya göre, tüm dünyadan faktoring şirketlerinin temsil edildiği ve 51’inci kez düzenlenen Factors Chain International (FCI) toplantısı, bu yıl Vietnam’da gerçekleştirildi.

Küresel faktoring sektörünün temsil edildiği bu toplantıda, 2019 Yılı Faktoring Ödülleri’nin (2019 Factor of the Year Awards) kazananları da açıklandı. TEB Faktoring, 7’nci kez dünyanın En İyi İhracat Faktoring Şirketi seçildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Faktoring Genel Müdürü Çağatay Baydar, sektörde sundukları ürün ve hizmetlerle örnek çözümler ürettiklerini hatırlattı. TEB Faktoring olarak başta KOBİ’ler ve ihracatçılar olmak üzere, finansal ihtiyaçların karşılanması noktasında her türlü çabayı gösterdiklerini belirten Baydar, İhracatı ve ihracatçıyı desteklemek için gösterdiğimiz çabanın uluslararası arena da takdir görmesi bizim için mutluluk verici. Bu ödülü, 7 kere alan başka bir şirket yok, tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber