EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

DARBECİLERE VE AZMETTİRENE İDAM…

1998 yılında günümüzün Lawrence’si diye adlandırdığım şimdilerin FETÖ/PDY terör örgütü lideri Fethullah Gülen’e o zaman toz kondurmayanların şimdiler de benden daha fazla düşman olmalarını inşallah gerçeği görmüş olmalarına bağlamak istiyorum.

\r\n

Bu yapının başı ve ana kademeleri ( başı diyorum çünkü ben eskiden de bu şahsa ismi ile hitap etmezdim şimdi de etmenin bir gereği olduğunu düşünmüyorum zaten sevmiyorum ) yıllarca İslam adına İslam’a en büyük darbeyi vurdular. 80 yılların başında el altından haberlerle ablalara makamlara gelinceye kadar yeni nesillere daha iyi hizmet edebilmek için başları açık ve İslamcı kimliklerini saklayıp ağabeylere de gerekirse alkol alabilirsiniz fetvası vererek onlarında İslamcı kimliklerini saklatarak köşe başlarını tutturan yapı 2001 seçimlerine kadar hiçbir zaman İslamcı kimliği ya da muhafazakar kimliği ile ön plana çıkan bir siyasi yapıya destek vermemiştir.

\r\n

80’li yılların başında inandığı gibi değil yaşadığı gibi inanan bir toplum oluşmasını sağlayarak kalbin temiz olsun yeter mantığıyla Farz’lardan fedakarlık yapabilirsin fetvası ile ılımlı İslam furyasının oluşmasını sağlayan yapı ve yapının başı Devletin içerisinde kadrolaşmaya o yıllardan beri başlamıştır. 28 Şubat Post Modern darbesinin de arka planında gazete manşetleri ile darbe seviciliği yapan okyanus ötesi kişinin üniversiteler de başlayan başörtüsü zulmünde de tv ekranlarından okumak için başörtüsü füturuattır sözü hala kulaklarımızda çınlamaktadır.

\r\n

İslam’ı kullanarak kendisine adeta asker toplayan yeni bir oluşum yapılanma hazırlayan bu okyanus ötesi bir dikili ağacı olmayan bu kişinin saf Anadolu insanını kullanarak okullarında, dershanelerinde, yurtlarında, evlerinde gençlerin tabiri caizse nabza göre şerbet vermek sureti ile beyinlerinin adeta narkozlandığı 15 Temmuz akşamı gerçekleşmeye çalışılan darbe teşebbüsü ile ortaya çıkmış oldu.

\r\n

Bu gerçekleşen olay bir darbe teşebbüsü müdür?

\r\n

Evet, bir darbe teşebbüsüdür.

\r\n

Bunda şek ve şüphe yoktur….

\r\n

Erbakan hocamızın meşhur bir sözü vardı, “Bu milletin külüne üflesen altından iman çıkar” diye. İşte 15 Temmuz akşamı da aynen bu oldu sağcısı, solcusu, alevisi, sünnisi, türkü, kürdü bir oldu ve vatan savunması için üç gündür meydanlarda omuz omuza darbeye siper oldu. Bu millet kendi içerisinde kendi görüşleri ile birbirine örtüşmeyebilir ancak vatanın bölünmez bütünlüğü tehlikeye düştüğü anca bütün ideolojiler bir kenara bırakılır herkes tek vücud olur düşmana bir karşı çıkar ki bunun en güzel örneğini TBMM’de grubu bulunan partilerin ortak bir bildiri hazırlayıp deklare etmesi gibi. Ayrıca Cumhuriyet tarihinde ilk defa TBMM’nin bombalandığı zamanda yine Erbakan hocamızın sanki bu günleri görerek söylediği “Bu bir meydan muharebesidir. Kimsenin tribünden seyretmeye hakkı yoktur” sözünü doğrularcasına Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, yardımcıları ile birlikte Milletin Meclisine giderek milletin iradesine destek verdi.

\r\n

161 vatan evladının şehit olmasına 1440 vatan evladının yaralanmasına sebep olan bu darbe girişimini yapan asker, yargı, emniyet mensubu bunların finansörlüğünü yapan fabrikatör, işadamı, esnaf, darbe seviciliği yapan ya da darbe girişiminin gerçekleşmesi

\r\n

durumunda kendisine menfaat olarak çevirebilecek kim var ise tutuklanması mevcut iktidarın asli vazifesidir. Tutuklamakla yeterli olur mu tabi ki olmaz bu darbe fiilini bizzat gerçekleştirenler ile bu emri veren okyanus ötesi kişinin ve ekibinin canlı yayınlar eşliğinde idam edilmeleri gerekmektedir. Diğer tutukluların da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası ile cezalandırılmaları lazım gelmektedir ki bir daha kimse ne darbe girişiminde bulunsun ne de bunu aklından geçirebilsin.

\r\n

Tabi bunların gerçekleşir olabilmesi için İncirlik Üssü’nün ve ülkemizde bulunan Amerikan üslerinin de bir an önce kapatılması ve sınır dışı edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ne ceza verilirse verilsin bu darbe girişimleri ortalama her 20 yılda bir teşebbüs halini alacaktır.

\r\n

Tabi üç gündür Manisa meydanlarını Valisi, Rektörü, Başsavcısı, Belediye Başkanları ile birlikte dolduran binlerce Manisalı hemşehrilerimizi bu gösterdikleri Milletin İradesine Saygı bekleyişlerinde gösterilen bu birliktelik bu vatanın üç beş zibidiye teslim olmayacağının göstergesi olmuştur.

\r\n

Vatana ihanetin tek cezası vardır o da İDAM’dır…

\r\n

Çözüm İdam ve Amerikan Üslerinin kapatılmasıdır…

\r\n

Gün bir olma günüdür.

\r\n

Gün meydanlarda bulunma günüdür.

\r\n

Gün vatan için can verme günüdür.

\r\n

Bu vesile ile darbe girişimine karşı vatanını savunmak için sokaklara koşan Anadolu Gençlik Derneği Mensubu 11 kardeşimize şehitlik şerbetini içmek nasip olmuştur.

\r\n

Rabbim şahadetlerini kabul kendilerini bizlere şefaatçi etsin.

\r\n

Selam, Dua ve Muhabbetle… 

Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber