EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

TECAVÜZE AF YOK! MAĞDUR AİLELERE 1 DEFALIK ÇÖZÜM VAR!

Kanser gibi yayılıp her tarafı istila ve işgal eden, tertemiz dimağ ve zihinleri ifsat eden televizyon dizilerinde 13-14 yaşındaki liselilere türlü türlü aşk maceraları yaşatıp bilinçaltına şiddet ve cinsel mesajlar vererek erken ergenlik sendromuyla toplumu ahlaksızlaştıranlara kimse bir şey demiyor. Ya da dese bile bir karşılık bulmuyor .

\r\n

Ülkemizde mevcut durumda 18 yaşına gelmeden evlenmiş mutlu huzurlu bayanlar var. Bu şekilde toplumda doğrudan 3000 in üzerinde ilintili 15ila 20 000 aile var. Kocaları hapiste eş ve çocukları mağdur insanlara bir defalık çözüm üretiliyor. Tasarının özü budur.17-18 yaşındaki Hz. Aişe’ nin evliliğini üzerinden, İslam ve Hz Muhammed as i hedefleyip dil uzatan ahmak ve zalimleri cehaletleriyle baş başa bırakıyorum.

\r\n

18 yaş altı evliliğe Hayır diyoruz. Aynı zamanda 18 yaş altı gençlerin flört adı altında her türlü gayrı meşru ilişkilerine de Hayır diyoruz. Bu meseleyi saptıranlardan samimi olanlar varsa daha tehlikeli olan bu gayri meşru ve gayrı resmi olan ve flört adı altında işlenen mu manevi cinayetlere itiraz etmeli. Bu gidişe dur demeli.

\r\n

Düşünülen yasal düzenleme itiraz edenlerin derdi üzüm yemek değildir. Bu çarpık zihniyetin amacı bağcıyı dövüp bağı talan etmektir. zira cinselliğin on iki ,on üç yaşlarına düştüğü bir dünya da, akli baliğ olan 17 yaşındaki bir kızla evlenen 18 yaşında ki erkeğin 10 yıl hapis yatması mutlu olan aileye verilecek en büyük cezadır. Eşinin ve çocuklarını mağdur edilmesinden başka bir şey değildir. Evlenen tarafların annesi ve babasına ceza verilip cezaevinde yıllarca hapis yatırılması aile ve bireylerine uygulanan zulümdür.

\r\n

Bu saçmalığını ortadan kaldıran bir düzenlemeye itirazınızın asıl nedeni dine/dindara olan düşmanlığınızdır.

\r\n

13 yaşındaki bir kız çocuğunun (ki evet henüz çocuktur ve dolayısıyla evlendirilmemelidir) evlendirilmesine tecavüz, aynı yaştaki kız çocuklarının it-kopukla gezip dolaşmasına, yatıp kalkmasına flört ve çağdaşlık diyen alçak zihniyete çifte standart utanmazlık aymazlık zihniyeti denir.

\r\n


\r\nAile dramlarına sebep olan bir kanun maddesi değiştiriliyor. Küçük yaşta evlenen çocukların hapse girmesi engelleniyor, girenlerin af edilmesi gündeme geliyor. Bazı bölgelerde erken yaşta evlenmek doğal.
\r\nBu haberi çarpıtanlar veya tasarının ne olduğunu bilmeden ahkam kesen cahil sefihler tecavüzcülerin af edildiği yaygarasını koparıyor, namus timsali kesiliyor.

\r\n

Maalesef kuytu gördüğü her yeri park ve bahçeleri yatak odaları gibi kullanan gençlik sizi rahatsız etmiyor. Erken yaşta evlenen, çoluk çocuk sahibi olup ,mutlu olan insanlara bu durumunuzla kötülük yapıyorsunuz.

\r\n

Bir defalığına binlerce mağdur ailenin mağduriyeti ortadan kaldırılmak istendiğinde yaygarayı koparıp gençleri hapiste perişan; hanım ve çocuklarını dışarılarda perişan etmek istiyorsunuz. Ya da bilmeden buna sebebiyet veriyorsunuz.

\r\n

Tecavüzcü ye af yok, genç yaşta evlenen ve hapse atılan gençlerin af edilmesi gündemde ve destekliyoruz.

\r\n

Selam, Dua ve Muhabbetlerimle…  

Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber