EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Koy ver Gitsin

Modernleşiyoruz, diyet ve depresyon haplarımızla, Iphone ve tweeterimızla. Dünyaya yetişiyoruz, yaşasın milli gelirimiz de artıyor. Çok büyük marketlerimiz var devasa alış veriş merkezlerimiz. Bak her yeri kirletebiliyoruz çünkü kişi başına düşen naylon poşet sayımız oldukça iyi. Çocukluğumuzda balık avladığımız derelerden pet şişe yakalıyoruz. Çok mutluyuz çok, dışarıda spora ne gerek var bir yürüyüş bandı alırız koşarız salonda. Çok ciddi ilişkiler kurmaya da gerek yok. Ne öyle o vıcık vıcık samimiyet, duygu paylaşımı sonra birlikte hayıflanmalar, gir Facebuk’a gör dünyayı kardeşim.

\r\n

Her türlü modern hastalık artık yurdumuzda yaşanır oldu. Medya da bizi bi güzel yönlendirmeye başladı düşünmeye gerek yok kardeşim. Büyük adamların çıkarları için küçük adamları manipüle et, sonucu al. Körfez savaşında Mördak bizi istediği gibi yönlendirmedi mi sonra da bir milyon kişi öldü. O petrole batan ördeklere bakıp Saddam’dan nefret ettik sonra güle güle Irak.

\r\n

Akıllı telefonlarımız var benim yerime düşünüyor, içinde her şey var. Vakit geçirmek için birebir. Faturaya dikkat et biraz ama. Sinyaller beyin hücrelerini öldürüyormuş, onlardan bir milyar var biraz azalıversinler canım.

\r\n

Büyüklere saygı falan, dikilsinler ayakta canım, bu cam kenarı benim, hayatta vermem. Tecrübe ne ki bizimde var tecrübemiz. İllaki ihtiyarları dinlemememiz mi gerekiyor. Kop kardeşim kop, sana ne yaşa git hayatını. Dünyayı ben mi düzelteceğim. Akşama açarım televizyonumu izlerim dizimi. Ülkemiz sıkıntılı bir coğrafyadaymış, bana ne kardeşim, onu da başkaları düşünsün.  

Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber