EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Türk Düşmanlığı

Yabancıların tweetlerine bakınca çok keskin bir Türk düşmanlığı ile karşılaşıyorum. Bu öfke ve kin midenizin duvarlarında yankılanıp kusmanıza bile yol açabilir. Aman Allah’ım ne kadar kötü bir milletmişiz biz. Anadolu’da Rum mu kesmemişiz, Ermeni mi öldürmemişiz. Oha be. Birinci Dünya savaşında Anadolu’da, Balkanlar’da, Kafkasya da, Arabistan’da, Yemen’de, Suriye’de velhasıl her yerde bir Türk katliamı yaşandı. 20 milyon nüfusumuz kısa bir sürede 10 milyona düştü. Mustafa Kemal çıkıp milleti topladı da toptan katledilmekten kurtulduk.
\r\n1071’de Anadolu’ya girmemiz hala kabullenilmemiştir ve bu gerçek bazılarını öfkelendirmeye devam ediyor. Avrupalılar, Amerika’da 60 milyon Kızılderili katletti. Kimse burası sizin vatanınız değil diyor mu? Avrupalılar, Avusturalya’da 10 milyon Aborjin kesti ve o toprakları işgal etti. Daha da ilginci, 6. ve 8. yüzyıllar arası İskandinavya’dan göçen kabileler, Fransa ve İngiltere’yi işgal etti, yerlileri baskı altına alıp oraları kendi vatanları yaptı. Kimse onlara geldiğiniz yere gidin diyor mu? Avrupalıların kolonilerinde katlettikleri insanların sayısı bugün bilimsel araştırma konusudur.
\r\nNedir bu Türk düşmanlığı kardeşim. Burası vatanımız, bu Sevr rüyalarından vazgeçin. Bizi toptan kılıçtan geçirmek istiyorlar, başaramazsalar ise Ortaasya’ya sürmeyi o da olmazsa İç Anadolu’ya hapsedip kalan yerlerde başka devletler kurmayı düşünüyorlar. Tüm çabaları bu yönde. Şimdi yaşananları anlayabiliyor musunuz? Yok kardeşim en son Türkü öldürdüğünüzde bunu başardığınızı düşünebilirsiniz. O da şüpheli ya. Bi hazmedemediler bu güzel coğrafyayı vatan yapmamızı. Burası Roma imparatorluğunun kalbiydi, Hıristiyanlığın merkeziydi. Ama bitti. Hala aynı rüyaları görüyorlar. Üstünüzü örtün de böyle tuhaf rüyalar görmeyin. 

Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber